Суд не став штрафувати “Фанклуб” за роботу під час карантину

© mixsport.pro

Два адмінпротоколи про порушення правил карантину, складені на представника спорткомплексу, що по вулиці Короленка, 69а, закрив суд.

Про це пише Центр медіарозслідувань “Прозоро” із посиланням на дві постанови судді Кіровського райсуду Кропивницького Руслана Бурка, повідомляє Перша електронна газета.

Згідно з матеріалами справи, 19 і 20 березня поліція склала дмінпротоколи за саттями 44-3 КУпАП (порушення каранину) на т.в.о. ГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Фанклуб» Артура Полянського. Мовляв, спортклуб був відкритий і приймав відвідувачів попри заборону, зумовлену епідемією короновірусу COVID-19. Відповідач до суду не з’явився, хоча був належно повідомлений.

Суд узяв до уваги викладені в адмінпротоколах пояснення відповідача. Той написав, що з 12 березня у зв’язку з хворобою голови громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Фанклуб» є виконуючим обов’язки керівника об’єднання. Він доводив, що на виконання постанови Кабміну про карантин спортклуб припинив роботу. Проте в окремих приміщеннях спорткомплексу здійснюється діяльність громадської спортивної організації. І буцімто доступ до приміщень здійснюється в порядку черговості, дотриманням гігієнічних норм та норм епідеміологічного захисту, не більше десяти осіб в одному приміщенні. Господарська діяльність спортивно-оздоровчим комплексом «Фанклуб», наголошував відповідач, у зазначений період не здійснювалась.

Посилаючись на низку законодавчих норм суд закрив провадження через відсутність складу адмінправопорушення. Мовляв, стаття 44-3 КУпАП передбачає розмежовану відповідальність громадян та посадових осіб за порушення карантину. Водночас у протоколі не зазначено порушену норму закону, передбачену відповідною статтею, не викладено обставин і не зазначено доказів, які б свідчили про наявність в діях відповідача складу адмінправопорушення, передбаченого ст.44-3 КУпАП, не доведено, що саме ця особа є відповідальною за закриття спорткомплексу.

За даними з аналітичної системи Youcontrol, засновниками громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Фанклуб» є кропивничани Людмила Бондаренко, Артур Полянський та Гагік Хачатрян, який водночас є головою об’єднання.

Як заявив голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь, після впровадження карантину спортклуб почав працювати у форматі громадської організації, що схоже на звичайне маскування господарської діяльності та обхід заборони.

Нагадаємо, в Україні посилили карантин через коронавірус.

Читайте також: Кількість хворих коронавірусом на Кіровоградщині перевалила за сотню

Поширити:

Залишити коментар:

коментар