Важливо

Зграя вовків влаштувала полювання у Маловисківському районі

© pixabay.com

Поблизу села Лозоватка Маловисківського району з’явилися вовки. Вночі вони напали на ферму, де загризли дев’ятьох овець, а в селі роздерли двох собак. Мисливці кажуть, що то вовчиця навчає молодняк полювати.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією ТСН.

Від вовків постраждало фермерське господарства Анатолія Михайлова, яке знаходиться за сім кілометрів від його дому. Він тримає корів, пів сотні свиней і два десятки баранів, половину з яких роздерли хижаки.

На господарство щоночі навідуються три навчені собаки — лайка і двоє мисливських курцхаарів. У ніч нападу пси побоялися йти на ферму – почали вити. Люди, які проїжджали повз господарство, побачили, що вівці бігають поза огорожею. Коли сюди приїхав господар, побачив уже пошматованих тварин.

Анатолій Михайлов каже, фермерує давно, але такого нахабства вовків ще не бачив. Жителі сусідніх з фермою будинків бояться виходити на вулицю – на їхніх городах лишилися сліди хижаків. Також бачили, як полем ішло вісім вовків.

Місцеві мисливці збираються обстежити навколишні території і відстрілити хижаків. Проте припускають, що ті вже пішли далі – вовки швидко мігрують з місця на місце.

Більше дивіться в сюжеті ТСН:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар