![граната](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2020/02/granata-678x381.jpg)
Днями у Новоукраїнський відділ поліції надійшло повідомлення від судді райсуду про погрози від чоловіка, за скаргою якого був судовий розгляд. Чоловік допускав образливі висловлювання на адресу судді та працівників суду, а також погрожував застосувати гранату.
Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі ГУ НП області.
“За цим фактом інформацію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного) Кримінального кодексу України.
13 лютого громадянину повідомлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Розслідування триває”.
Нагадаємо, іноземця спіймали під час пограбування квартири у Кропивницькому.
Читайте також: Поліцейські знайшли двох викрадачів елітних автівок у Кропивницькому