Важливо

Вуличного торговця, який погрожував підірвати гранату в центрі Кропивницького, відпустили додому

фото від Андрія Максюти та UA: Кропивницький

Учора, 19 листопада, у Кропивницькому вуличний торговець погрожував спецінспекторам підірвати гранату в центрі міста, якщо йому заважатимуть торгувати. А потім дістав із кишені пістолет і обіцяв застрелитися. Поліцейські, які прибули на виклик, не знайшли гранати, а пістолет забрали на експертизу, щоб встановити його походження та боєздатність. Порушника відпустили додому.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Микола Федоров уже більше п’яти років продає вино і самогонку невідомого походження, домашню консервацію, горіхи, роздає рекламні буклети і пропонує перехожим визначити вагу. Усе це – на тротуарі недалеко від міської ради. Цього року порушника помітили спецінспектори.

“Людина погрожувала нам пістолетом. Сказав, що у нього є граната, і якщо ми ще раз підійдемо і будемо йому заважати – підірве і себе, і мене, і всіх навкруги”, – каже інспекторка спецінспекції Марина Смаглюк.

Опубліковано Андрієм Максютою Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Сам Федоров розповів, що використовує зброю для самозахисту, бо його не раз намагалися пограбувати. Пістолет не робочий, а має більше психологічний ефект. Офіційно торгувати на ринку чоловік не хоче.

“За тиждень це вже другий випадок тиску (погроз) на інспекторів при виконанні ними службових обов’язків – така собі демонстрація пістолетів. Стихійщики зараз дуже знервовані – донедавна вони вважали тротуари своїми приватними місцями для торгівлі”, – прокоментував ситуацію начальник міської спецінспекції Андрій Максюта.

Більше дивіться в сюжеті Суспільного:

Чоловіка, який в центрі Кропивницького, погрожував підірвати себе, перехожих і працівників спеціалізованої інспекції, відпустили додому.

Чоловіка, який в центрі Кропивницького, погрожував підірвати себе, перехожих і працівників спеціалізованої інспекції, відпустили додому. Про це Суспільному розповів заступник начальника Кропивницького відділу поліції Сергій Сухопар. Нагадаємо, чоловік погрожував спецінспекторам, бо йому забороняють торгувати на вулиці Велика Перспективна. Про це Суспільному розповіла інспекторка спецінспекції Марина Смаглюк. Поліцейські гранату в чоловіка не знайшли, пістолет забрали на експертизу, щоб встановити походження та боєздатність.

Опубліковано UA: Кропивницький Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар