Важливо

У Світловодську опалюється лише 17 будинків

У Світловодську опалюється 17 із 261 житлових будинків. Через відсутність тепла на тиждень продовжили канікули у школах, тому діти відпочиватимуть до 22 листопада. Також не працюють 18 дитячих садків.

Про це йдеться в сюжеті UA: Кропивницький, повідомляє Перша електронна газета.

На сайті ОДА йдеться, що теплопостачальне підприємство ТОВ “Світловодськпобут” минулої п’ятниці отримало номінації від НАК «Нафтогаз» і котельні розпочали подачу тепла. Однак під час запуску тепломереж виникли певні технічні проблеми.

“Оскільки технологічний процес запуску котелень є доволі складним і передбачає певну ланцюговість, а мережі розбалансовані, одна котельня одразу вийшла з ладу і на деяких мережах виникли пориви. Нині тривають аварійні роботи, – прокоментував ситуацію голова облдержадміністрації Андрій Балонь. – Сьогодні я дав доручення профільному департаменту ОДА та місцевій владі Світловодська діагностувати усі аварійні ділянки, а також визначити, де несправні котли, і до кінця робочого дня доповісти про реальний стан справ та шляхи вирішення проблем”.

У Світловодську опалюється сімнадцять будинків з понад двох з половиною сотень.

У Світловодську опалюється сімнадцять будинків з 261. Про це під час брифінгу повідомив голова обласної адміністрації Андрій Балонь. Через відсутність тепла на тиждень продовжили канікули у світловодських школах. Діти відпочиватимуть до 22 листопада. Не працюють 8 шкіл та 18 дитячих садків. Нагадаємо, опалювальний сезон не розпочався місяць тому, бо підприємство “Світловодськпобут” винне «Нафтогазу» 90 мільйонів гривень. Зі складу засновників підприємства вилучили міськраду. Це поставило під загрозу отримання номінацій на газ, тобто дозволу на його відбір.

Опубліковано UA: Кропивницький Понеділок, 18 листопада 2019 р.

Керівник ОДА зауважив, що технологічно запуск котелень і всіх тепломереж міста відбувається протягом 7-10 діб. Дві великі котельні, що забезпечують теплом основну частину міста, потребують часу для їх запуску на повну потужність.

Нагадаємо, опалювальний сезон не розпочався місяць тому, бо підприємство “Світловодськпобут” заборгувало “Нафтогазу” 90 мільйонів гривень. Зі складу засновників підприємства вилучили міськраду. Це поставило під загрозу отримання номінацій на газ, тобто дозволу на його відбір.

Зазначимо, міського голову Світловодська Валентину Козярчуку, якого підозрюють у рейдерському захопленню підприємства «Світловодськпобуту», на час слідства відсторонили від посади. Згодом суд обрав йому запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Читайте також: Представник Зеленського представив нового очільника ОДА на Кіровоградщині

Поширити:

Залишити коментар:

коментар