![Screenshot_1 (3)](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2019/09/Screenshot_1-3-678x381.png)
Учора, 2 вересня, близько 15:00 на території школи №35 у Кропивницькому сталася ДТП. Нетверезий водій за кермом ВАЗу врізався у дерево.
Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі патрульної поліції.
За словами правоохоронців, чоловік не вибрав безпечну швидкість руху, виїхав за межі дороги і врізався у дерево. В результаті аварії ніхто не постраждав.
На винуватця склали протоколи за ДТП та нетверезе водіння.
![33d9885e76c85a504fbb9982dd381831.png](https://picua.org/images/2019/09/03/33d9885e76c85a504fbb9982dd381831.png)
Як повідомляють у спільноті Кропивницький Дорожній Контроль у Facebook, водій ВАЗу – це колишній вчитель початкових класів в школі №18, а зараз слюсар у школі №35, Панченко Сергій Петрович. Результат “Драгера” засвідчив у нього 2,45 проміле алкоголю в крові, що в 12 разів перевищує допустиму норму. Окрім того, чоловік начебто ледве не наїхав на двох дівчаток, які поверталися додому зі школи.
Нагадаємо, Нетверезий водій хлібовозки протаранив Fiat, а тікаючи – зніс три залізничні шлагбауми.
Читайте також: Молодик із Кіровоградщини викрав маршрутку і потрапив на ній у ДТП
![40ac97e4491bb3872cfaf3a07a959d58.png](https://picua.org/images/2019/09/03/40ac97e4491bb3872cfaf3a07a959d58.png)
![eb34e2b2caca9efed79fc38d4281b7df.png](https://picua.org/images/2019/09/03/eb34e2b2caca9efed79fc38d4281b7df.png)
![491b294a85fbe307235ce750b6ba9ba6.png](https://picua.org/images/2019/09/03/491b294a85fbe307235ce750b6ba9ba6.png)
![a495738cfc320644a5638f852df94fa0.png](https://picua.org/images/2019/09/03/a495738cfc320644a5638f852df94fa0.png)