Встановили ймовірну причину мору риби у річці Біянка

Рибу, що загинула у річці Біянка в мікрорайоні Велика Балка у Кропивницькому, та проби води відібрали для дослідження фахівці Держпродспоживслужби. Імовірною причиною мору називають нестачу кисню.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного, інформує Перша електронна газета.

Неживу рибу – щуки і карасі – ще минулого четверга помітив житель Великої Балки Віктор Дем’яненко, коли його діти пішли на річку купатися. Каже, мертва риба збирається вздовж всього берегу, а сморід розноситься на всі боки.

Сергій Черкас, будинок якого розташований біля річки, пригадуєрозповідає, що вже кілька днів не бачить тут черепах і птахів. А його мама Антоніна скаржиться на головний біль і запаморочення, які пов’язує з нестерпним смородом.

За словами речниці Держпродспоживслужби Наталії Шевченко, відібрані зразки риби і води наразі перевіряються в лабораторії. Загрози життю людей, які проживають на Великій Балці, немає. Але купатися чи рибалити тут не радить.

Риба померла через нестачу кисню в воді – вважає заступник начальника обласної екоінспекції Олег Норенко, спираючись на попередні дослідження.

Детальніше дивіться в сюжеті Суспільного:

риба

Рибу, що загинула у річці Біянка в мікрорайоні Велика Балка у Кропивницькому та проби води з річки відібрали для дослідження. Про це повідомила Суспільному речниця Держпродспоживслужби в області Наталія Шевченко.Нежива риба – щуки і карасі – плавають у річці п`ятий день – розповів Суспільному житель мікрорайону Велика Балка Віктор Дем'яненко.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Понеділок, 5 серпня 2019 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар