Важливо

Диверсант-розвідник із Кропивницького працював на “ДНР”

© СБУ

Так зване «Міністерство державної безпеки ДНР» завербувало мешканця Кропивницького у якості розвідника-диверсанта. Він мав передавати сепаратистам інформацію про місцеві військові підрозділи, наявну зброю та боєприпаси. Співробітники Служби безпеки в Кіровогрнадській області викрили і затримали зрадника.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі У СБУ в Кіровоградській області.

Кропивничанин із 2017 року часто відвідував родичів на тимчасово окупованій території Донеччини. Під час однієї з таких поїздкок у травні цього року з ним налагодив контакт представник так званої «МГБ ДНР». У результаті чоловік підписав  зобов’язання про таємну співпрацю з сепаратистськими спецслужбами.

Йому доручили протягом двох місяців влаштуватися на службу до однієї з військових частин Кіровоградщини і розвідати, де та в якій кількості зберігається зброя і боєприпаси. Інформацію кропивничанин мав передавати через своїх родичів із окупованої Донеччини.

Тож чоловік спробував влаштуватися на службу до військової частини, побоюючись за життя рідних. Але за ним вже слідкували працівники СБУ. Слідчі затримали інформатора і відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 ККУ (створення терористичної групи чи організації, керівництво такою групою або участь у ній).

Зараз кропивничанин свідчить про обставини вербування та отримані завдання.

Нагадаємо, СБУ просить повідомляти про підозрілих осіб і безпілотники.

Читайте також: Кропивницькому пікетували приміщення СБУ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар