Важливо

Автівку кропивничанина евакуювали за паркування на місці для людей з інвалідністю

У Кропивницькому патрульні евакуювали автівку водія-порушника, який систематично займав паркувальне місце для людей з інвалідністю. Тепер водій отримає штраф і заплатить за витрати на евакуацію.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією патрульної поліції області.

До інспекторів патрульної поліції Кіровоградщини звернувся громадянин зі скаргою на дії несумлінного водія. З його слів останній систематично залишає своє авто на місці для людей з інвалідністю біля супермаркету на вулиці Габдрахманова. Це суттєво обмежує можливості його батька, який має інвалідність, робити тут покупки.

Реакція патрульних не примусила на себе довго чекати. На місці для осіб з інвалідністю охоронці порядку виявили цей автомобіль. Через те, що особу водія одразу встановити було неможливо, патрульні прийняли рішення про тимчасове затримання та доставлення транспортного засобу для зберігання на спеціальний майданчик.

785e5531571321734bfaea903ed152ae.jpg

Надалі власник зможе забрати своє авто, сплативши відповідні стягнення.

Нагадуємо, що зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях для водіїв з інвалідністю або водіїв, які перевозять осіб з інвалідністю, тягнуть за собою накладення штрафу від 1020 до 1700 гривень.

32be6e9caaa635226fe2091a613cc95a.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар