Знайдені рештки тіла та одягу ймовірно належать Діані Хріненко, – поліція

© Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Експертиза знайдених решток тіла та фрагментів одягу у Знам’янському районі дають достатні підстави стверджувати, що вони належать зниклій 17-річній Діані Хріненко. Остаточно впевнитися в цьому можна буде в середині травня, коли експертиза закінчиться.

Про це для UA:Кропивницький розповів начальник обласної поліції Роман Козьяков, повідомляє Перша електронна газета.

Утім, мама дівчини Олена не підтверджує, що речі, які знайшли поруч з останками тіла неподалік Суботців, належать її доньці. Наразі вона чекає дозволу суду для проведення незалежної експертизи.

Експертиза

Експертиза знайдених решток тіла та фрагментів одягу в селі Нoвопoляна Знам’янськoгo райoну 26 березня триватиме до середини травня. Про це новинам повідомив начальник Національної поліції і області Роман Козьяков. З його слів, є підстави вважати, що вони належать зниклій понад вісім місяців тому 17-річній Діані Хріненко з села Суботці Знам’янського району. Мама зниклої дівчини Олена Хріненко телефоном повідомила новинам UA:Кропивницький, що будуть проводити незалежну експертизу.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Пʼятниця, 26 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 17-річна Діана Хріненко зникла у Суботцях уночі 24 серпня 2018 року, коли поверталася додому зі святкування Дня Незалежності.

За інформацією першого заступника Голови Нацполіції України В’ячеслава Аброськіна, Діана Хріненко йшла додому, залишалося 500-600 метрів до її будинку. Дівчинка говорила по телефону з хлопцем. Раптово він почув її крик: “Я стікаю кров’ю!”. І зв’язок обірвався. На пошуки піднялося все село, знайшли телефон зі слідами крові, вся дорога була залита кров’ю.

До пошуків дівчини долучилися волонтери, правоохоронці, рятувальники та нацгвардійці. Мобільні загони прочісували гектари лісу, поля та лісопосадки. У пошуках застосовували квадрокоптери та собак із кінологами. Проте пошуки не дали жодних результатів.

© Управління карного розшуку поліції Кіровоградської області

Через 2 місяці після зникнення з’явилася інформація, що її бачили у одному із торговельних центрів у Дніпрі. Діану на записах відеокамер нібито впізнала матір.

Згодом за достовірну інформацію, яка допоможе у пошуках дівчини, встановили винагороду у розмірі 50 тис. грн.

Якщо хтось володіє інформацією щодо місцезнаходження дівчини, повідомте за телефонами: (05233) 2-12-80, 2-20-94, 066-894-29-84 (матір зниклої Олена Павлівна) або до найближчого відділення поліції за номером «102».

9416861fb5206b7b17b78fd25c153830.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар