Важливо

У день другого туру виборів Президента працюватимуть усі підрозділи міграційної служби Кіровоградщини

У неділю, 21 квітня, у день повторного голосування з виборів Президента України, з 08:00 до 20:00 працюватимуть районні підрозділи міграційної служби області.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі УДМС України в Кіровоградській області.

“Цього дня у підрозділах аби громадяни могли реалізувати право голосу на виборах забезпечать видачу оформлених ID-карток та паспортів громадянина України зразка 1994 року з вклеєними фото по досягненню відповідного віку.

Під час першого туру виборів 63 особи отримали ID-картки та 18 – паспорти у формі книжки з вклеєним фото. Загалом, 30 та 31 березня до підрозділів у районах звернулось 678 осіб.

Наразі всі сили працівників міграційної служби області мобілізовані щодо забезпечення своєчасного оформлення паспортів громадянина України особам, які досягли 18-річного віку. Власників паспортів, які оформленні та очікують на видачу, працівники територіальних підрозділів інформуватимуть у телефонному режимі”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що відповідно до роз’яснень Центральної виборчої комісії України (Постанова ЦВК № 268 від 27 грудня 2018 року), для участі в голосуванні громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів, окрім ID-картки або паспорта-книжечки, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми. Громадянам, включеним до списку виборців, на виборчій дільниці не мають права відмовити у реалізації права голосу через відсутність у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні 25-ти або 45-річного віку, та через розбіжності у виборчій адресі виборця або відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання у ID-картці.

Нагадаємо, у день виборів Президента майже сотня мешканців Кіровоградщини отримали паспорти.

Читайте також: Обміняти паспорт у формі книжечки на ID-картку можна за бажанням

Поширити:

Залишити коментар:

коментар