Важливо

У Кропивницькому розслідують факт продажу землі на території дитсадка

До адміністрації дитячого садочка №1 у Кропивницькому прийшли люди і повідомили про намір почати приватне будівництво на території закладу. Забудовник заявив, що має на руках усі необхідні документи. При цьому з’ясувалося, що мова йде про три ділянки, виділені раніше учасникам АТО, які вони перепродали одному власнику. За фактом продажу землі на території дитячого садка призначили службове розслідування.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

“Я жодним словом не коментуватиму дії тих АТОвців, які отримали ці ділянки, – підкреслив міський голова Кропивницького Андрій Райкович. – Мене обурює інше: хто готував ці документи? Яким чином ці документи розглянула і затвердила профільна депутатська комісія? Хто дав вказівку спеціалістам готувати проект рішення сесії? Яку інформацію, у тому числі візуальну, продемонструвати у сесійній залі депутатам? Я б ніколи не поставив це питання на голосування, якби знав, що мова йде про територію дитячого закладу”!

Міський голова вже призначив проведення службового розслідування: відділ по запобіганню корупції оперативно розпочав перевірку на всіх стадіях розробки документації. По завершенню розслідування буде підготовлено відповідного листа до органів прокуратури.

“Межі території дитячого закладу ніхто не має права зачіпати. Зрозуміло, що процес повернення не буде легким. Я вкотре пересвідчуюсь, що абсолютно справедливо звільнив з посади профільного заступника і керівника земельного управління”.

Одночасно, керівники виконавчих органів міської ради отримали завдання негайно перевірити плани земельних ділянок усіх об’єктів комунальної власності та актуалізувати всю землевпорядну документацію.

Нагадаємо, заступника міського голови Кропивницького звільнили через підозри у махінаціях із орендою землі.

Читайте також: Незаконний кіоск на набережній став законним

Поширити:

Залишити коментар:

коментар