Важливо

Чому в селищі Новому третій день перебої з водою

Мешканці сел. Нового третій день позбавлені питної води через порив на водогоні між с. Обознівка і селищем. Фахівці КП “Теплоенергетик” працюють над усуненням аварії. Обіцяють, що, сьогодні, 24 лютого, із 18:00 до 22:00 водопостачання відновлять.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Проблеми із водопостачанням на селищі Новому почалися ще 21 лютого. Згодом КП “Теплоенергетик” оприлюднило графік подачі води, згідно з яким стабільне водопостачання мали відновити сьогодні, із 6:00. Проте, із цим виникли проблеми.

У вказаний час воду запустили, проте, через збільшення об’ємів споживання води мешканцями, потужності обладнання не витримали пікового навантаження, і воду знову відімкнули.

На офіційній сторінці міськради Кропивницького оприлюднили текст-пояснення КП “Теплоенергетик” щодо цієї ситуації. Публікуємо його без змін.

“Вчора 23 лютого біля 19.00 було завершено аварійно-ремонтні роботи на водогоні між с. Обознівка і с. Новим. За час виконання робіт, а це майже 12 годин в польових умовах, були майже повністю вичерпані запаси води в резервних ємностях (біля 2 тис. м³).

Подача води була розпочата біля 6.00 24 лютого, тиск в мережі можливо було створити біля 2 кг, що дозволяло подати воду до 5-6 поверху в залежності від місця розташування будинку на місцевості. В той же час населення збільшило розбір води в 4 рази до 160 кубів на годину при звичних до 40 кубів на годину. Потужності скважин і станції фільтрації неспроможні технічно забезпечити такий пік споживання.

Рішення – з 11.00 буде призупинено постачання води для накопичення резерву. З 18.00 і до 22.00 знову відновимо постачання. Біля 14.00 тимчасово для підживлення системи теплопостачання буде на годину відновлена подача води.

Прохання до жителів з розумінням віднестись до ситуації, наші працівники майже 12 годин в полі і на морозі працювали над відновленням водогону, але потужності скважин і станціїї очищення не спроможні миттєво забезпечити майже 4 кратний обєм споживання. Також просимо і вимагаємо не зливати воду із теплових мереж для технічних потреб на час відновленяя звичайного режиму водопостачання, тому що цим ви можете зупинити в цій нестабільній ситуації з водою і роботу котельні”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар