Важливо

Понад 800 іноземних студентів відрахували зі скандального вишу у Кропивницькому

Із Міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому відрахували 850 іноземних студентів I, II, III курсів.

Відповідний указ опублікували на сайті вишу, повідомляє Перша електронна газета.

“У зв’язку із ухиленням ТОВ “Українські освітні послуги” від укладання договорів на навчання іноземних студентів, утворення заборгованості по оплаті за їх навчання, з метою уникнення подальшого зростання заборгованості та раціонального використання бюджетних коштів”, – йдеться в указі.

Нагадаємо, у Кропивницькому вийшли на акцію протесту близько півсотні іноземних студентів Донецького національного медичного університету. За їхніми словами, їм погрожували відрахуванням, якщо вони повторно не заплатять за навчання. У виші заявляють, що чеки студентів про оплату несправжні.

У листопаді 2018 року Служба безпеки України розслідує шахрайські дії фірми-посередника, яка начебто завищувала плату за навчання і крала кошти іноземних студентів донецького вишу.

Також СБУ викрила на хабарах посадовців Донецького Національного медичного університету. У спецслужбі заявляють, що керівники вишу вимагали хабарі від представників фірм, які спеціалізуються на підборі та подальшому оформленні іноземних студентів. Ректору університету вже оголосили підозру. Слідчі дії проводили також у Кропивницькому, де розташований філіал ДНМУ.

d5184662c7f7e70ab7d2de0026c56419.jpg
© Прес-центр СБ України
37995a1f805ddbeb42d0fb9d41f4290f.jpg
© Прес-центр СБ України

Поширити:

Залишити коментар:

коментар