Важливо

Підозрюваного у стрільбі в автобус у Кропивницькому взяли під домашній арешт

Чоловік, якого обвинувачують у стрільбі в комунальний автобус №123 у Кропивницькому, під час судового засідання визнав свою вину. Він зазначив, що має намір відшкодувати збитки підприємству “Електротранс”. Наразі його взяли під домашній арешт.

Про це йдеться в сюжеті філії ПАТ “НСТУ “ Кіровоградська регіональна дирекція”, повідомляє Перша електронна газета.

“Я ще раз хочу вибачитися, що так сталося. Прошу піти мені назустріч і дати змогу виправити цю помилку та відшкодувати збитки, які я завдав”, – сказав у суді підозрюваний Юрій Біляновський.

Його адвокат Сергій Шведов зазначив, що чоловіка взяли під домашній арешт. Із 20:00 до 7:00 йому заборонено полишати постійне місце проживання.

Прокурор Андрій Деревянко додав, що досудове розслідування ще триває. Кінцевий висновок щодо обставин справи направлять до суду в обвинувальному акті після проведення усіх слідчих дій. Зокрема, допиту свідків та експертних досліджень.

Суд

Чоловік, який стріляв у пасажирський автобус у Кропивницькому, під час судового засідання визнав свою вину. Повідомив, що має намір відшкодувати збитки підприємству «Електротранс», якому належить автобус.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Четвер, 3 січня 2019 р.

Нагадаємо, 1 січня, 38-річний кропивничанин вистрілив з пневматичного пістолета у двері автобуса №123. Це сталося на зупинці громадського транспорту неподалік дитячої обласної лікарні на вул. Преображенській. Ніхто із пасажирів не постраждав.

aa0a82b6bf6bb4b8998c4cb6747797ee.jpg

fa171b5fe900385dd14b505ba2b393bd.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар