![39273494_603089373419911_8875199916004081664_o](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/08/39273494_603089373419911_8875199916004081664_o-678x381.jpg)
Працівники прокуратури Кіровоградської області спільно з співробітниками Служби безпеки в області та управління внутрішньої безпеки Нацполіції викрили слідчого Кропивницького міськвідділу поліції на вимаганні неправомірної вигоди у сумі три тисячі доларів США.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області.
У ході досудового розслідування встановлено, що грошові кошти у вказаному розмірі лейтенант поліції вимагав від жителя обласного центру за прийняття рішення у кримінальному провадженню, а саме: закриття кримінального провадження за фактом крадіжки.
Як уточнила речниця обласної СБУ Марина Яковенко, мова йдеться про крадіжку в супермаркеті. Щоб приховати свою протиправну діяльність, поліцейський залучив до оборудки посередника.
Співробітники спецслужби затримали зловмисника на одній із вулиць міста після передачі неправомірної вигоди. У ході проведення санкціонованих слідчих дій гроші правоохоронці виявили на присадибній ділянці посередника.
За інформацією активістів ГО “Центральноукраїнський антикорупційний офіс“, затримали слідчого Віктора Лунгула.
![Screenshot_1](https://image.ibb.co/dFPOVz/Screenshot_1.png)
Вирішується питання щодо оголошення підозри у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, а також міри запобіжного заходу.
Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Прокуратура наполягатиме на мірі запобіжного заходу для слідчого у виді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, 9 серпня, у Знам’янці нетверезий водій, якого зупинили через низку інших порушень, намагався підкупити патрульних поліцейських за 200 грн. Кошти він сунув у кишеню правоохоронця.
7 серпня на трасі “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка” патрульні зупинили автомобіль “ВАЗ 21063”, у якого не працювали габаритні вогні у темну пору доби. Виявилося, що у чоловіка ніколи не було водійського посвідчення. Щоб уникнути відповідальності, водій сунув у кишеню поліцейському 600 грн.
3 серпня інспектору сектору реагування патрульної поліції на Кіровоградщині, який вимагав 5 тис. грн у порушника ПДР, оголошено про підозру. Для отримання хабаря інспектор навіть покинув місце несення служби.
Також у серпні завершили слідство у справі двох посадовців сільської ради на Кіровоградщині, які за хабар у 900 доларів обіцяли посприяти в орендуванні земельної ділянки. Справу направили у суд.
А на початку липня на Кіровоградщині майора поліції викрили на хабарі у 25 тис. грн.
![39287272_448397319007201_1083827841730084864_o](https://image.ibb.co/cVo5Qz/39287272_448397319007201_1083827841730084864_o.jpg)
![39294953_448396639007269_9141366091673501696_o](https://image.ibb.co/fxBgyK/39294953_448396639007269_9141366091673501696_o.jpg)
![39396383_448396602340606_1610805378168127488_o](https://image.ibb.co/g0ggyK/39396383_448396602340606_1610805378168127488_o.jpg)
![39342205_2198598567047391_1510643648448954368_o](https://image.ibb.co/bEtVQz/39342205_2198598567047391_1510643648448954368_o.jpg)
![39441511_448396915673908_1522891215844933632_o](https://image.ibb.co/n3Bs5z/39441511_448396915673908_1522891215844933632_o.jpg)