Нетверезий водій маршрутки віз пасажирів у Київ

Photo by energepic.com from Pexels

У селищі Побузьке Голованівського району поліцейські зупинили маршрутне таксі, яке їхало з Первомайська у Київ. За кермом автомобіля сидів нетверезий водій.

Подія сталася 26 липня, близько опівдня, повідомили Першій електронній газеті у прес-службі поліції Кіровоградщини.

Під час перевірки документів, поліцейські помітили дивну поведінку водія та запропонували йому пройти тест за допомогою приладу “Драгер”. У результаті виявилося, що вміст алкоголю у крові чоловіка становить 0,26 проміле, що перевищує допустиму норму.

Порушника відсторонили від керування та склали на нього відповідний протокол.

111

3

Загалом із початку проведення профілактичних заходів на території Кіровоградщини поліцейські оглянули майже 480 транспортних засобів, що використовуються для надання послуг із перевезення пасажирів.

Під час перевірок особливу увагу працівники поліції звертають на технічний стан транспортних засобів, наявність та справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння, зберігання транспортних засобів за місцем їх стоянки, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів.

За результатами вжитих заходів поліцейські склали 109 адміністративних матеріалів за виявленими порушеннями, які допустили водії.

Зокрема, 28 – за ст. 121-2 КУпАП (порушення правил перевезення пасажирів при наданні послуг з перевезення пасажирів), 46 – за ст. 133-1 КУпАП (порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів чи вантажів автомобільним транспортом), 23 – за ч. 2-3 ст. 121 КУпАП (порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів та ін.), 6 – за ст. 126 КУпАП – (керування без відповідних документів) та 1 – за ч. 4. ст. 122 КУпАП (створення аварійної обстановки).

Відпрацювання на території області триває.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар