Важливо

Семеро дітей із Кіровоградщини захворіли на кір

© zdorov-info.com.ua

За останній тиждень зареєстровано 9 нових вірусологічно підтверджених випадки кору в Кіровоградській області, з них 7 випадків у дітей та 2 випадки у дорослих.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на обласний лабораторний центр.

На кір захворіли:

  • 4 дітей з Голованівського району;
  • 1 дорослий та 2 дітей з Новомиргородського району
  • 1 дорослий та 1 дитина з Долинського району.

Усі хворі госпіталізовані в інфекційні відділення закладів охорони здоров’я за місцем проживання з середнім ступенем важкості захворювання. При госпіталізації відмічались: підвищена температура тіла до 38,50, кон’юктивіт, сльозотеча, кашель, характерна для кору висипка.

На разі триває епідрозслідування та проведення протиепідемічних заходів у вогнищах кору як в сімейних так і за місцем навчання та роботи.

Всього з початку року на Кіровоградщині зареєстровано 253 вірусологічно підтверджених випадків кору, серед них 97 випадків у дітей та 3 випадки у вагітних жінок.

Хочу ще раз наголосити, що єдиним надійним захистом від кору є своєчасна імунізація проти кору.

На даний час всі заклади охорони здоров’я Кіровоградщини забезпечені вакциною проти кору. В області в наявності майже 28 257 доз вакцини КПК.

Наказом МОЗ України від 26.06.2018 №1216 введено обов’язкове профілактичне щеплення проти кору за епідемічними показаннями дорослих, які знаходяться в групі підвищеного ризику: медичні працівники, освітяни, студенти, працівники силових структур.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар