![IMG-657c7614be30b264365145e86e937990-V](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/07/IMG-657c7614be30b264365145e86e937990-V-640x381.jpg)
Минулої доби рятувальники Управління ДСНС в області двічі надавали допомогу по розпилюванню та прибиранню дерев: у Кропивницькому у мікрорайоні Ковалівки впало біля дротів електромережі та у Новоукраїнці на вулиці Миколи Вороного, де дерево впало на дах житлового будинку.
Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі У ДСНС України у Кіровоградській області.
Читайте також: Ввечері у Кропивницькому горіло кафе