Важливо

На Кіровоградщині вилучили понад 700 кг незаконно виловленої риби

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Із початку операції під умовною назвою “Нерест” на Кіровоградщині поліцейські вилучили понад 700 кг незаконно виловленої риби, майже 2400 метрів рибальських сіток та 3 плавзасоби.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі поліції Кіровоградщини.

У результаті вжитих заходів працівники поліції викрили 26 порушників, із яких 24 притягнуто до адміністративної відповідальності. Зокрема, 19 осіб – за порушення правил використання об`єктів тваринного світу (ст. 85 КУпАП) та 5 – за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу (ст. 88-1 КУпАП).

Також у рамках операції на території Онуфріївського району було викрито двох осіб, у яких виявлено більше 130 кілограмів риби та сітки. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

Робота у даному напрямку продовжується. Профілактичні заходи з охорони водних біоресурсів, контролю пересування плавзасобів у місцях нересту водних біоресурсів у нерестовий період, а також виявлення порушень правил рибальства та фактів незаконної реалізації об`єктів тваринного світу триватимуть до 9 червня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар