Кропивницька прокуратура знайшла махінації в ремонті циркового автобусу

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© PBase.com

У результаті недбалості службової особи ДП «Дирекція пересувних циркових колективів України» державі завдано збитки у 100 тис грн. Такі висновки зробила Кіровоградська місцева прокуратура під час розгляду справи про махінації під час ремонту циркового автобусу.

Про це Першій електронній повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

“За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, з боку службової особи Державного підприємства «Дирекція пересувних циркових колективів України».

Слідством встановлено, що обвинувачений вчинив ряд махінації при проведенні ремонтних робіт автобусу, закріпленого за цирковим колективом «Райдуга», чим заподіяв істотну шкоду державним інтересам на загальну суму 102 тис грн”.

Обвинувальний акт відносно особи скеровано на розгляд суду за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Подальшу долю обвинуваченого вирішуватиме суд.

Довідково: 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ДИРЕКЦІЯ ПЕРЕСУВНИХ ЦИРКОВИХ КОЛЕКТИВІВ УКРАЇНИ”

Код: 02174603

Адреса: 01025, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛ.ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 4-А

Керівник: Книш Павло Петрович

Діяльність: 90.01 Театральна та концертна діяльність

⚠ податковий борг на 01.04.2018: 1 000 грн

⚠ 6 судових рішень на 24.04.2018

Поширити:

Залишити коментар:

коментар