![29594831_1979410278978957_2040284420784368988_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/03/29594831_1979410278978957_2040284420784368988_n-678x381.jpg)
Учора, 29 березня, у Кропивницькому спецінспекція затримали криворізьких порушників, які будівельним степлером прибивали до дерев рекламні оголошення.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник спеціалізованої інспекції міської ради Андрій Максюта, повідомляє Перша електронна газета.
“Приїжджі “бізнесмени” у Кропивницькому будівельним степлером прибивали до дерев свої оголошення. Сотні розових оголошень на деревах… Інспектори зняли майже півсотні… Залишки зніматимуть в тому числі порушники. Особи, яких зараз документують кажуть: “А у нас в Кривому Розі так можна і не ловлять”. А у нас так не можна і ловлять”, – пише Андрій Максюта.
Для притягнення до відповідальності на порушників склали протоколи і тепер їх передадуть на розгляд адмінкомісії при Криворізькій міській раді.
![29542906_1979415928978392_1057160590334585924_n](https://image.ibb.co/c5C5n7/29542906_1979415928978392_1057160590334585924_n.jpg)
![29595097_1979410375645614_385328132836701265_n](https://image.ibb.co/hb25n7/29595097_1979410375645614_385328132836701265_n.jpg)
![29570673_1979416802311638_8750366885507158885_n](https://image.ibb.co/nvhS0S/29570673_1979416802311638_8750366885507158885_n.jpg)