Важливо

В Олександрії викрили підпільний цех, у якому шили військовий одяг

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© сторінка "Сучасна Олександрія" у соцмережі Facebook

Учора, 7 лютого, в Олександрії викрили підпільний цех з виробництва одягу. Нелегальні працівники цього виробництва шили військовий одяг з биркою київського підприємства.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту Олександрійської міськради.

У цеху на Новопразькому шосе, 157, на час перевірки о 7:30 ранку здійснювалось пошиття військового одягу.

Робоча група з легалізації найманої праці за участю державного інспектора праці виявила 19 осіб, які шили та запаковували одяг з биркою виробника міста Києва. Документів на підприємницьку діяльність та офіційне працевлаштування людей не надано. У цеху виявлено швейне обладнання, матеріали та готову продукцію.

На місце викликали слідчу групу міського відділу Національної поліції. Нацполіція встановлює особи людей, що знаходились у цеху.

У приміщенні на стіні були прикріплені контактні телефони на випадок “шухера”, серед яких відомі в Олександрії імена та прізвища.

 фото зі сторінки “Сучасна Олександрія” у соцмережі Facebook

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до В Олександрії викрили підпільний цех, у якому шили військовий одяг

Коментарі заборонені.