Важливо

Кропивницькі патрульні врятували немовля від нетверезої матері

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 4 листопада, близько 16-ї години вечора, патрульні отримали повідомлення про конфліктну ситуацію між сусідами.

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції, інцидент стався в районі Арнаутівка.

Коли ж патрульні прибули за вказаною адресою, побачили нетверезу господарку будинку, яка тримала на руках 5-ти місячне немовля. Зробивши декілька кроків назустріч поліцейським, жінка перечипилася та впала на підлогу разом з дитиною.

Охоронці порядку підхопили немовля, надали йому домедичну допомогу та одразу викликали швидку.

Весь цей час патрульні намагалися поговорити з матір’ю, з’ясувати хоч якісь відомості про неї та її 5-ти місячного хлопчика. Втім розмова була безрезультатною, жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння та не могла назвати навіть своє ім’я.

Лікарі надали жінці на місці фахову медичну допомогу, натомість маленького хлопчика було шпиталізовано до дитячої обласної лікарні.

Усі матеріали по справі патрульні передали в ювенальну превенцію, а також сповістили соцслужби.

Нагадаємо, 31 жовтня, спеціалісти служби у справах дітей вилучили у неблагополучної сім’ї двомісячного хлопчика. Під час приїзду посадовців, батьки немовляти були нетверезі, а у будинку був безлад.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар