Важливо

Радіоактивний метал неподалік Кропивницького розкопували лопатами

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Як уже повідомляла Перша електронна, неподалік Кропивницького знову почали розкопувати радіоктивний металобрухт. Цього разу – не екскаватором, а лопатами. Копачів затримали на місці.

Начальник спецінспекції Андрій Максюта оприлюднив на своїй сторінці у ФБ фото з місця події.

Як повідомив Андрій Максюта Першій електронній, двох копачів затримали на місці – вони працювали металошукачами та лопатами.

Нагадаємо, неподалік Кропивницького розкопали захоронення радіоактивного металобрухту.

Як виявилося, екскаватор, який правоохоронці затримали на місці, належить головному інженеру комунального підприємства “Універсал 2005” Ігорю Тюріну.

Питанням подальшої долі займаються на державному рівні. Частину з них хотіли вивезти у Чорнобильську зону.  Крім того, рівень радіації лише у певних точках перевищує норму. А державна інспекція ядерного регулювання України класифікувала подію 13 липня, як таку, що має всі ознаки радіаційної аварії.

15 серпня на засіданні адмінкомісії міської ради Кропивницького мали розглядати протокол спецінспекції щодо незаконних земельних робіт в глиняному кар’єрі “Веселівське родовище” неподалік Кропивницького.  Ігор Тюрін прийшов на комісію з адвокатом, який клопотав дати їм можливість ознайомитися з протоколом, який на нього склав спецінспектор. Оскільки вони мають на це повне право, згідно адмінкодексу, розгляд протоколу перенесли на наступне засідання комісії.

5 вересня адміністративна комісія міської ради Кропивницького оштрафувала одного з фігурантів розкопок радіоактивного металу в глиняному кар’єрі “Веселівське родовище”. Євген Жолобов отримав максимальну за санкцією статті суму штрафу – 1360 грн.

Адмінпротокол складений кропивницькою спецінспекцією на власника екскаватора Ігоря Тюріна, яким проводили незаконні земельні роботи в глиняному кар’єрі “Веселівське родовище”, розглядатиме адмінкомісія селищної ради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар