Важливо

По вул. Яновського у Кропивницькому затопило підвал будинку

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 16 серпня, у Кропивницькому, в підвалі будинку по вул. Яновського, 155 а стався порив водної мережі. Вода лилася прямо зі стіни підвалу.

Про це Першій електронній газеті повідомила мешканка будинку Оксана Мороз. За її словами, люди зверталися у аварійну службу до ОЖБК, яке є балансоутримувачем будинку, але реакції ніякої не було.

Перша електронна газета звернулась із цим питанням до директора ВКГ ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Валентини Давидчук. Як вона розповіла, до водоканалу не було ніякого звернення від ОЖБК, і пообіцяла розібратися у цій ситуації.

Через деякий час Валентина Давидчук повідомила, що туди відправили чергову машину. Фахівці з’ясують, на чиїй мережі стався порив.

“Якщо це мережі будинку, то ми відключимо воду і цим займеться КРЕП, а якщо мережі наші, то ми будемо ліквідовувати порив”, – запевнила вона.

фото, відео: зі сторінки Оксани Мороз у Фейсбуці

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*