Важливо

Прокуратура Кіровоградщини викрила порушення закупівлі через «ProZorro» на суму 5,7 млн грн

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© Новинарня
Прокуратурою Кіровоградської області встановлено порушення Закону України «Про публічні закупівлі» рядом органів державної влади та медичними закладами області під час проведення відкритих торгів на придбання товарів, робіт та послуг на загальну суму 5,7 млн грн.

Зокрема, під час моніторингу публічних закупівель, які здійснювалися через систему «ProZorro» встановлено, що усупереч вимог чинного законодавства вказаними розпорядниками бюджетних коштів допускаються порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, а саме ними обмежуються  законодавчо визначені мінімальні терміни у подачі документів.
 
З огляду на вказане, прокуратура звернулася з відповідними листами до керівників органів та установ, що допустили порушення Закону. За результатами їх розгляду відмінено публічних закупівель на суму понад 5,7 млн. грн. 
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області             
Поширити:

Залишити коментар:

коментар