Важливо

У Кропивницькому посеред житлового мікрорайону вивантажили купу використаних шприців

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 12 червня, начальник спецінспекції міськради Кропивницького Андрій Максюта, під час огляду території, виявив посеред житлового мікрорайону по вул. Енергетиків купу використаних шприців та крапельниць з голками.

Як розповів начальник спецінспекції Першій електронній, він відреагував на інформацію від людей про стихійне сміттєзвалище у тому районі і відбув на територію для огляду.

“Люди мені повідомили, що бачили, як на територію зруйнованого сокоекстрактного заводу не відомі на машинах вивозять сміття. Вивчайчи територію учора рано-вранці, я побачив тут купи використаних шприців та крапельниць з голками. Їх хтось просто вивіз сюди. Я вже доповів про цю ситуацію міському голові”, – повідомив Андрій Максюта.

Він також опублікував у своєму Фейсбуці фото з місця небезпечного стихійного сміттєзвалища.

На думку Андрія Максюти, таку кілкість специфічного сміття могли викинути тільки з території якогос медзакладу, але наразі жодної інформації, звідки там взялися використані шприци і крапельниці, немає.

Зазначимо, що згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08.06.2015 № 325, медичні шприци та голки повинні відповідним чином оброблятися і утилізуватися з метою запобігання їх подальшого контакту з людиною.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар