Важливо

Затримані рекетири вибивали з підприємця 125 тис. грн на замовлення його екс-компаньйона

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: прес-служби СБУ

Рекетири, яких затримали співробітники Служби безпеки України спільно із прокуратурою, насильством та погрозами вимагали від підприємця зі Знам’янського району сто двадцять п’ять тисяч гривень. Замовив «послуги» бандугруповання колишній компаньйон комерсанта, якому він начебто заборгував цю суму.

Про це інформує прес-група УСБУ в Кіровоградській області.

Оперативники спецслужби задокументували, що зловмисники відібрали у підприємця автомобіль, психологічно та фізично тиснули на чоловіка, у тому числі нанесли йому тілесні ушкодження.

Співробітники СБ України затримали бандитів у Знам’янці під час отримання від комерсанта більшої частини суми.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 189 Кримінального кодексу України, буде оголошено про підозру у скоєнні злочину шести встановленим учасникам угруповання. Двох з них вже затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар