Важливо

Підозрюваний у хабарництві посадовець Державної виконавчої служби чекатиме суду за ґратами

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Заступнику начальника одного із міськрайонних відділів Державної виконавчої служби, якого 7 квітня прокуратура спільно з поліцією та СБУ затримали на отриманні неправомірної вигоди, обрано запобіжний захід. 

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Так, за клопотанням прокуратури судом прийнято рішення на час досудового розслідування тримати підозрюваного під вартою. При цьому, за рішенням суду, йому визначено заставу у розмірі 80 мінімальних заробітних плат.

Нагадаємо, правоохоронці встановили, що посадовець вимагав від місцевої мешканки шість тисяч гривень за не проведення опису її двокімнатної квартири.

Оперативники спецслужби затримали заступника начальника відділу, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у приміщенні відділу під час отримання половини хабара.

На Кіровоградщині посадовець нібито вимагав гроші за не проведення опису квартири

Поширити:

Залишити коментар:

коментар