Важливо

Мешканка Кіровоградщини, яка до смерті забила стільцем рідну матір, проведе за ґратами більше 7 років

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

За державного обвинувачення Кіровоградської місцевої прокуратури до 7 років 6 місяців позбавлення волі засуджено жінку, яка до смерті забила свою рідну матір стільцем.

Про це Першій електронній повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області
Трагічна подія мала місце у м. Кропивницький 13 липня 2016 року. Під час спільного вживання спиртних напоїв між жінками виникла сварка, в результаті якої донька нанесла декілька ударів по голові та тулубу матері кухонним стільцем.
Вказаними діями потерпілій, згідно висновку судово-медичної експертизи, було заподіяно численні тяжкі тілесні ушкодження голови та грудної клітини. Від отриманих травм вона померла.
Під час судового розслідування державним обвинувачем доведено, що пошкодження заподіяння засудженою перебувають в прямому причинному зв’язку з настанням смерті потерпілої.
Вироком Ленінського районного м. Кіровограда жінку визнано винною за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар