Важливо

Екс-правоохоронець, який убив 21-річну жительку Кіровоградщини, проведе за гратами 12 рокiв (ОНОВЛЕНО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Апеляцiйний суд Кiровоградської областi залишив без змiн вирок суду першої iнстанцiї про позбавлення волi на 12 рокiв екс-правовохоронця, який вбив 21-річну жительку Гайворонського району.


Колишній міліціонер ізолятора тимчасового тримання Гайворонського райвідділу УМВС в області пiсля сварки з дiвчиною задушив її та залишив у лiсосмузі. Коли його затримали, у вбивствi зiзнався, проте заявив, що має розлади психiки та не розумiє, як усе сталося. У ході розслідування кримінального провадження  було проведено двi судмедекспертизи, якi показали рiзнi результати. Одна з них зазначала, що вбивця неосудний, адже перебував у станi афекту. Суд призначив третю комплексну судово-психологоприхіатричну експертизу, яка й довела, що чоловiк осудний.

Не погоджуючись iз вироком про позбавлення волi на 12 рокiв, захист засудженого подав апеляцiйну скаргу i просив суд зменшити строк ув’язнення до 5 рокiв. У суді апеляційної інстанції прокурором доведено в повному обсязі вину чоловіка у скоєнні вказаного злочину та вирок суду першої інстанції в частині кваліфікації злочину (ч. 1 ст.115 КК України) та призначеного покарання залишено без змiн.
Нагадаємо, трагічна подія мала місце 11 серпня минулого року.

 
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області   

Поширити:

Залишити коментар:

коментар