Торік Березкін залучив на 100-й округ майже 6 млн. грн. (ВІДЕО)

За сприяння народного депутата Станіслава Березкіна районам, що входять до виборчого округу №100, від якого він обрався до ВР, із держбюджету 2013 року було додатково виділено 5,9 млн. на соціальні об’єкти.

Про це Першій електронній повідомив помічник-консультант народного депутата Андрій Малик.

«Це ті кошти, які реально надійшли на рахунки в райони і які справді було вкладено в розвиток соціальних об’єктів цієї території»», — зазначив він.

Він уточнив, що, зокрема, Новоукраїнський район додатково отримав 1 млн. 220 тис. грн., які використали на придбання шкільного автобусу, капремонт будівлі спортзалу у Новоукраїнській школі №6 і капітальний ремонт покрівлі спортивного залу у школі №7.

«Варто також відзначити й Компаніївський район, де в рамках програми сучасного теплозбереження «Тепла Кіровоградщина» було встановлено сучасні пілетні котли в школах Мар’ївки та Компаніївки. Також в селі Губівка Компаніївського району вирішено нагальну проблему – реконструйовано водогін. Загалом на ці об’єкти спрямували 1 мільйон гривень», — розповів помічник.

Також за сприяння депутата Добровеличківський район торік отримав із держбюджету додатково 700 тис. грн. Із них 400 тис. – на реконструкцію водогону у Помічній та 300 тис. – на ремонт палацу культури там же.

Майже 1,6 млн. отримав і Кіровоградський район – на ремонт двох шкіл.

«Робота депутата в цьому напрямку триває. Зараз Станіслав Семенович збирає та аналізує інформацію про нагальні потреби районів, щоб передбачити кошти на їх вирішення у бюджеті 2014 року», — зауважив Андрій Малик.

Нагадаємо, до 100-го округу входять Добровеличківський, Вільшанський, Новоукраїнський, Компаніївський, Кіровоградський райони та частина Кіровограда.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар