Важливо

У Кіровограді планують скинути матері «ударівця» 50% плати за землю під атракціонами

Кіровоградська міська рада планує зменшити розмір орендної плати за землю для ТОВ «XXI-Вік». Про це йдеться в проекті рішення Кіровоградської міської ради – повідомляють “Наші гроші”.

Документом пропонується міській раді внести зміни у власне рішення, знизивши розмір орендної плати з 6% до 3% від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки розміром 0,14 га. Ця земля знаходиться на території пам’ятника садово-паркового мистецтва «Парк ім. 50-річчя Жовтня». Сьогодні на ній розміщено торгівельні павільйони та розважальні атракціони.

ТОВ «XXI-Вік» належить депутату Кіровоградської міськради Катеринич Людмилі Анатоліївні та Онул Валентині Григорівні. Валентина Онул – це матір депутата Кіровоградськї обласної ради Онула Миколи Леонідовича. Він раніше входив до фракції Партії регіонів, але потім почав підтримувати «УДАР». Його дружина Лариса Онул сьогодні очолює кіровоградську організацію партії Віталія Кличка.

Як повідомляли «Наші гроші», ТОВ «ХХІ – Вік» належить один з найбільших ринків Кіровограда – «Європейський». Раніше суди скасували дію договорів оренди двох ділянок, якими користувалася в «Парк ім. 50-річчя Жовтня» фірма «ХХІ-Вік» та ТОВ «Композиція». Останню заснували Микола Онул та Людмила Катеринич.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар