Важливо

Кіровоградський військовий госпіталь пройшов перевірку “зверху” (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 3 червня, у Кіровоградський обласний госпіталь для ветеранів війни завітав голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.Як розповів Першій електронній Артур Дерев’янко, вони приїхали подивитись лікувальну медичну базу Кіровоградського обласного військового госпіталя.

“Я приїхав для того, щоб ви могли від першої особи почути як ми працюємо, чого вимагаємо від вас, щоб наші хлопці не відчували себе стороннім елементом суспільства”, – зазначив голова служби.До слова, Артур Дерев’янкоколишній заступник командира Кіровоградської окремої дев’ятої бригади спеціального призначення.

Читайте також: Кіровоградський військовий очолив Держслужбу у справах учасників АТО

Під час огляду госпіталя Артур Дерев’янко відвідав палати, які обладнані новими апаратами, та поспілкувався із військовими про їх проблеми: про отримання посвідчення учасників АТО, отримання житла.

Читайте також: Кіровоградський військовий госпіталь поповнився новим обладнанням

“Лікують нас добре, – розповідає військовий Андрій із Голованівського району, який проходить реабілітацію після контузії. – Персонал, як то кажуть, як від Бога. За нами доглядають, цікавляться самопочуттям. Після операції мені було призначено крапельниці і треба було робити перев’язки. Все робили вчасно, обережно”. Зараз Андрій видужує, каже, рани починають загоюватись. “Відпочиваємо тут. Виходимо на прогулянку в парк. Нешодавно водили у краєзнавчий музей”, – додав військовий.

Посвідчення учасника АТО пацієнтів даної палати в процесі виготовлення. Деякі хлопці кажуть, що і виплати на лікування отримали. А от з приводу житла виникли питання, адже не всі військові обізнані у тому, що їм зобов’язані його забезпечити.

Читайте також: Учасникам АТО Кіровоградщини радять ставати в чергу на житло

Щоб військові Кіровоградщини знали про свої права, у полку спецпризначенців Артур Дерев’янко залишає книги, віддруковані спеціально для розповсюдження у військових частинах.

“Тут покроково розписано що і як ви повинні зробити, щоб отримати соціальну допомогу у повному обсязі: як стати на облік на житло, отримати психологічну допомогу, – зазначив голова Служби і додав, – Якщо є проблеми, то про них треба говорити. Я служив у Афганістані і знаю, як важко вийти із цієї ситуації. Знаю як це, коли нас бомбили наші радянські літаки, стріляють наші гради – фактично те ж саме, що відбувається зараз”.

Окрім того, Артур Дерев’янко залишив список контактів, куди військовим слід звертатись, якщо їх права порушують на місцевому рівні.

Читайте також: “Куди звертатись, якщо порушують права військового? (СПИСОК)

На знак подяки за те, що Артур Дерев’янко опікується проблемами психологічної реабілітації, головний лікар військового госпіталю Геннадій Сябренко подарував очільнику Служби шеврони “психолог” і центру “Компас”, а також додав: “У старому фільмі “Зелений фургон”, коли приходило керівництво, вручали жовті чоботи. Ми теж хочемо вручити вам подарунок. Це  книга, якої немає ніде, у якій описана кавалерія Кіровограда від 1850 року до 1930 року”.

Артур Дерев’янко залишився задоволеним поїздкою до Кіровограда і підсумував побачене так: “Я не очікував побачити те, що побачив. Кіровоградський госпіталь ветеранів війни осначений на достойному рівні. Військові, які отримують тут лікування, знаходяться у надійних руках”, – зауважив  голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Кіровоградський військовий госпіталь пройшов перевірку “зверху” (ФОТО)

  1. В 69 палате гастроинтериологие множество клопов сотрудники делают вид что незнают про этих насекомых куда смотреть глав врач госпеталя

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*