Важливо

У розвиток Кіровоградщини вклали 599,3 млн.грн. інвестицій

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

За січень–березень 2015р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 599,3 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 22,8% менше

Products free mistress web cam think.

ніж за січень–березень 2014р.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 62% усіх капіталовкладень.

Підприємствами м.Кіровограда освоєно 23,8% загального обсягу капіталовкладень по області.

Найбільшу частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства (34,6%), установами державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (28,5%) та підприємствами промисловості (18,3%).

У січні–березні 2015р. збільшили обсяги капітальних інвестицій підприємства транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності; організації, що здійснюють операції з нерухомим майном; установи професійної, наукової та технічної діяльності; державного управління й оборони та обов’язкового соціального страхування; освіти; охорони здоров’я та надання соціальної допомоги; мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, натомість зменшили – підприємства сільського, лісового та рибного господарства; промисловості; будівництва; оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; тимчасового розміщування й організації харчування; інформації та телекомунікації; діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 35,4 млн.грн. (5,9% загального обсягу), що на 42,6% більше ніж за січень–березень 2014р.

ГУ Статистики в Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар