![золото перемога](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2015/03/Gold-Cup-Trophy-psd55690-323x381.png)
З 25 по 28 квітня вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Світанок» побували в чарівному і величному Львові й взяли участь у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Самоцвіти-2015». На конкурс з’їхались танцівники з усіх куточків нашої держави. Близько 2500 учасників, 55 колективів, 220 хореографічних номерів.
Кіровоградські танцюристи гідно представили наше місто на творчому марафоні і отримали найвищу премію «Гран-Прі» фестивалю й гарні відгуки від всіх членів журі та організаторів фестивалю.