![вода](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2015/04/water_texture2364-678x381.jpg)
Минулої суботи сотні компаніївців вийшли на Всеукраїнсьу акцію «За чисте довкілля».
Проведено великий обсяг робіт з прибирання території району та його благоустрою. Та наймасштабніша робота проведена з реконструкції селищного фонтану, який за 15 років свого існування став ледь не візитівкою Компаніївки.
Роботи виконують працівники місцевого комунального підприємства, а побачити “оживлений” фонтан збираються в останню неділю травня на святкування 240-річчя від Дня заснування Компаніївки.