Паркові лавки від Петрівської виправної колонії (ФОТО)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Петрівська ВК управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49) виготовляє паркові лавки.

Асортимент продукції на виробництві Петрівської виправної колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49) різноманітний. Виробництво колонії спеціалізується на виготовленні виробів з металу, деревини та наданні послуг промислового характеру. Тут виготовляють обладнання для дитячих майданчиків, садово-паркове устаткування та багато іншого.

Цього разу для упорядкування культурно-масових місць відпочинку Петрівського району засуджені установи розпочали виготовлення паркових лавок.

Головною перевагою виробництва установи є сучасна, орієнтована на ринок стратегія розвитку та постійний пошук нових замовлень, співпраця з фізичними особами не лише району, а й області. Виробництво динамічно розвивається проводиться розширення асортименту обладнання на дитячі майданчики та інші види продукції.

Петрівська виправна колонія (№49) готова до співпраці з різними юридичними та фізичними особами для задоволення потреб ринку, з метою розширення обсягів та номенклатури продукції, що виготовляється, забезпечення продуктивної зайнятості засуджених та розвитку власного виробництва.

Наталія Бурлак,
Петрівська виправна колонія управління
ДПтС України в Кіровоградській області(№49)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар