Важливо

Ірина Мелешко презентує виставку «Закохана в ткацтво»

31 березня 2015 року, о 14.00, в бібліотеці ім. Д. Чижевського, у відділі мистецтв, відбудеться персональна виставка Ірини Мелешко “Закохана в ткацтво”.

Перші уроки художнього ткацтва Ірина отримала від Заслуженого майстра народного мистецтва, автора килимових ляльок Олександри Пренко.

 Ірина – тричі лауреат програми Фонду «Нові імена України», неодноразовий переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Техніка, в якій Ірина представляє свої творчі роботи – художнє ткацтво. Ткацтво – це процес, що захоплює та затягує. Крок за кроком, повільно, народжується художній образ, творча робота. У творах цього виду декоративно-ужиткового мистецтва закладені зародки великої творчої свободи, фантазії, людяності і добра. Маленькі творчі здобутки Ірини віддзеркалюють історичне минуле нашого народу, його вікове прагнення до волі, розкривають його душу, світогляд.

Майстриня стала творцем образів птахів, звірів, квітів, вазонів, що увібрали в себе традицію килимарства Кіровоградщини, його захисну силу, красу та колірну гаму.

Запрошуємо на відкриття виставки!

Захід відбудеться за адресою: вул.В.Перспективна, 24.

ОУНБ ім.Д.І.Чижевського, відділ мистецтв, І поверх.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар