Важливо

Міліція стала на заваді секс-бізнесу у Кіровограді

Працівниці однієї з саун обласного центру організували надання повіями послуг відвідувачам в приміщенні закладу. До роботи зловмисниці залучали дівчат та жінок віком від 18 і до 40 років. За такі дії особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Організаторами «бізнесу» виявилися двоє жительок міста 41 та 56 років. З початку поточного року клієнтам, що відвідували заклад, жінки пропонували за окрему плату скористатися «додатковими послугами», повідомляє СЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Вартість одного «сеансу» складала від 400 до 450 гривень, з яких третину суми повії віддавали «роботодавцям».

Під час документування кримінального правопорушення у приміщенні сауни правоохоронці вилучили грошові кошти, списки осіб, які займалися проституцією, та їх мобільних телефонів, засоби контрацепції.

Розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 302 Кримінального кодексу України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво», триває. У справі призначено низку експертиз. Вирішується питання про оголошення зловмисницям підозри у вчиненні кримінального правопорушення.

Осіб, які надавали послуги відвідувачам сауни, буде притягнуто до адміністративної відповідальності за заняття проституцією (ст. 181-1 КУпАП).

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар