Важливо

Вільшанські волонтери спорядили земляка на війну (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

21 лютого, увечері, біля приміщення Вільшанської селищної ради, де знаходиться офіс місцевих волонтерів, зібралися люди які прийшли провести нашого земляка Андрія Бровді на війну в зону АТО. 

Андрій, житель Вільшанки, уже давно захищає нашу державу на сході. Прибувши у чергову відпустку, він не став відпочивати, а разом з волонтерами почав організовувати допомогу нашій армії. Його військовий загін зостався без жодного автомобіля, які для розвідників життєво необхідні. Адже без автівки неможливо швидко переміщуватись та передислоковуватись, перевозити бійців та усе необхідне. Машина також слугує евакуатором з поля бою поранених та загиблих. Тому необхідно було організувати хоч якийсь автотранспорт.

На щастя, вільшанські волонтери, незважаючи на все що діється навколо, змогли знайти автомобіль для військових. Його надав голова ПСП ім. Димитрова Іван Кіров. Завдяки патріотичним мешканцям нашого району та громадській організації «Ніхто, крім нас» з м. Первомайськ автомобіль відремонтували, привели у відповідний для армії вигляд та спорядили для дальньої дороги.

Волонтери працювали скромно і небагатослівно: хто займався пакуванням, хто вантажив усе необхідне у машину. Звичайна робота. Звичайна, не рахуючи того, що кожен розуміє – їхня допомога для когось може бути останньою. Така ж поведінка і у Андрія – мовчки перевіряв готовність автомобіля до далекої та небезпечної подорожі. На будь які наші запитання його відповідь коротка і проста «на війні як на війні». Воїни знають про смертельну небезпеку, але продовжують воювати. Жертвують собою заради того, щоб війна не докотилася до наших територій, до наших домівок і всієї Європи. Ці люди викликають захоплення і повагу. Армійці – за мужність і героїзм. Волонтери – за витримку та віру в те, що, за їхніми словами, починається з малого – любов до рідного села, до звичаїв та традицій, повагу до сім’ї та близьких, до свого народу. А з малого поступово зросте велике – громадянське суспільство.

Андрій ЛУЧАНІНОВ, для першої електронної газети.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар