Важливо

У Долинській пройшов чемпіонат з панкратіону

22 лютого у  Долинській вдруге пройшов Відкритий міський чемпіонат з панкратіону.

Цього разу понад 100 учасників з Кіровограду, Знам’янки, Олександрії, Новгородки, Долинської та навіть міста Миколаєва боролися за медалі в трьох версіях, а саме Сабмішн-Греплінг (боротьба), Панкратіон-Традішн (поєдинки з ударною технікою), Панкратіон-Фул (повний контакт). Усього ж було розіграно 51 золоту, 51 срібну та 28 бронзових медалей. Змагальний день був по-справжньому насичений, зважаючи на велику кількість цікавих поєдинків.

Не обійшлося і без особливих нагород. Кубки за найкращу бойову техніку отримали: у розділі Фул – Козіненко Анатолій (м. Кіровоград, тренер – Гусак Олександр) та Гадіров Денис (м. Долинська, тренер – Токар Андрій); у розділі Традішн – Сахнюк Сергій та Сайфудінов Михайло (м.Знам’янка, тренер – Слуцький Олексій); у розділі Сабмішн – Попов Вадим (м. Кіровоград, тренери – Шульга В’ячеслав та Майнич Роман) та Манзік Анна (смт. Новгородка, тренер – Сулима Олег).

Загальнокомандні місця розподілилися наступним чином: перше місце справедливо вибороли господарі свята – команда м. Долинська, срібло дісталося команді спортивного клубу «Бойове самбо» (м. Кіровоград), а третє місце посіла команда клубу єдиноборств «Піт-Файтер» зі Знам’янки.

Спортивний осередок з панкратіону існує в Долинській порівняно недавно – усього чотири роки. Але за короткий час, завдяки самовідданій роботі тренера Токаря Андрія, цей вид єдиноборств заслужив серед долинчан неабиякий авторитет, повідомляє Кіровоградський обласний осередок Федерації панкратіону України. Сьогодні в групах, які працюють на базі місцевої ДЮСШ, займається понад 50 вихованців.  Осередок існує за постійної підтримки місцевих меценатів. Кожному з них цього дня було вручено подяки з рук голови Кіровоградського обласного осередку Федерації панкратіону України Вєтрова Олега.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар