Кіровоградці молитвою вшанували пам’ять героїв Небесної сотні (ФОТО)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 20 лютого, в день вшанування пам’яті героїв Небесної сотні кіровоградці  вийшли на головну площу міста, щоб помолитись за людей, які полягли на київському Майдані, та запалити свічку пам’яті.

Як повідомив кореспондент Першої електронної, на площі Героїв Майдану зібралось кілька сотень кіровоградців. Проте з кожною хвилиною людей ставало все більше: перехожі зупинялись, щоб помовчати перед світлинами героїв, які загинули у Революції Гідності, та помолитись за їх вічну пам’ять.

Молебен проводив Владика Марк, єпископ Кіровоградський і Голованівський Української Православної церкви Київського Патріархату – церкви, яка тоді, під час Майдану, чітко й однозначно стала на бік свого народу. Ім’я кожного героя Владика назвав у молитві.

На площі Героїв Майдану запалали десятки свічок у пам’ять про українців, серця яких зупинились рік тому у центрі столиці у боротьбі за майбутнє України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар