Важливо

В День визволення Кіровограда від фашистських загарбників відкриють Народний музей

8 січня кіровоградців запрошують на врочисте покладання квітів визволителям від німецько-фашистських загарбників та відкриття Народного музею.

Цього дня кіровоградці та гості міста прийдуть на Меморіальний комплекс “Фортечні вали”, щоб віддати шану воїнам- визволителям рідного міста. Урочисте покладання квітів на Меморіалі розпочнеться рівно о 10.00.

Відразу по закінченні урочистостей ветерани – визволителі візьмуть участь у відкритті Народного музею визволення Кіровоградщини від німецько – фашистських загарбників. Новий музей із оновленими експозиціями працюватиме на четвертому поверсі Кіровоградської гімназії імені Тараса Шевченка.

Цього дня також квіти від кіровоградців ляжуть до усіх пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних дощок, встановлених у місті на честь героїчних і трагічних років Великої Вітчизняної.

Напередодні, 6 січня, секретар міської ради Іван Марковський, особисто відвідає всіх визволителів Кіровограда – їх залишилося семеро. Разом з теплими словами привітань Іван Марковський вручить ветеранам матеріальну допомогу від міської влади.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар