Важливо

«Кіровоградобленерго» ремонтує українську військову техніку (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

ПАТ «Кіровоградобленерго» ремонтує техніку для українських військових. Уже відремонтовано шістнадцять одиниць. Серед них – вантажівки «ЗІЛ-130» і «ГАЗ-66», штабні автомобілі.

Стан техніка, яка зазвичай потрапляє на ремонт, часто вкрай незадовільний. Цей «чормет» притягають на буксирі, та завдяки вмілим рукам автомайстрів машини повертаються в стрій.

Останнє надходження – три «ЗІЛ-131», які були законсервовані ще на початку 90-х років минулого століття. Зараз над ними «чаклують» механіки автоколони №2.

Не забувають на підприємстві й про мобілізованих працівників. Для них придбали зимові комплекти. До кожного входить куртка на вовні, комбінезон, черевики, шапка «балаклава», рукавиці та спальний мішок.

Спорядження обирали високоякісне, з сучасних матеріалів. Закупили також паяльні лампи, які за нагоди послугують і для розігріву двигуна й для приготування їжі. Розбірні компактні триноги для ламп виготовили зварювальники підприємства, повідомляють Першій електронній з прес-служби “Кіровоградобленерго”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар