Важливо

Новоукраїнська РДА «злила» 50 га земель водного фонду у приватні руки

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Прокуратура Новоукраїнського району в апеляційній інстанції домоглася повернення до державної власності земельної ділянки водного фонду площею 51,4 га, що була незаконно передана приватній особі.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що Новоукраїнська районна державна адміністрація шляхом видання низки незаконних розпоряджень передала вказану землю приватній особі без проведення аукціону.

На захист інтересів держави прокуратура звернулася до районного суду з позовом про скасування розпорядження райдержадміністрації, визнання недійсними і припинення дії договору оренди землі та повернення державі земельної ділянки.

Рішенням суду першої інстанції в задоволенні позовних вимог прокурора району необґрунтовано відмовлено. В свою чергу, за результатами розгляду справи апеляційним судом Кіровоградської області незаконне рішення скасовано, позов прокурора району задоволено в повному обсязі.

Таким чином, за принципової та наполегливої позиції прокуратури зазначена земельна ділянка водного фонду підлягає поверненню державі.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар