Важливо

Жителі Новгородківщини – зі своїми захисниками (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Усе більше жителів району долучаються до акції «Новгородківщина зі своєю армією». 2 тонни продуктів харчування раніше зібраних громадами району, передано військовій частині 0680 (третій окремий полк спецпризначення).

За кошти, зібрані громадою села Верблюжка та вагомого вкладу Олександра Гудименка придбано генератор і передано учаснику АТО, земляку Віталію Пошивайлу.

Волонтерською бригадою благодійного фонду «Новгородківщина для своєї армії» також було відправлено 1,5 тонни продуктів харчування, речей першої необхідності, теплого одягу, зібраних громадами сільських та селищної рад, на кордон із Кримом (с. Каірка Каланчакського району), де знаходиться п’ятеро наших земляків. До посилки також додали електрогенератор, акумулятори та батареї, придбані на благодійні кошти. Сім’ї бійців вклали до «кримського» багажу ще й солодощі та улюблені домашні страви, аби їхні рідні відчули себе, як вдома. Посилку власним транспортом доставив Сергій Бондаренко.

Останнім часом до збору коштів для бійців АТО активно долучаються ще й діти. Благодійні ярмарки, на яких діти продавали солодощі та випічку, зроблену власними руками, відбулися в двох навчальних закладах Новгородки. Учні навчально-виховного комплексу №1 назбирали 5 485 гривень, а учні навчально-виховного комплексу №2 ім. П.Ф.Козуля передали до фонду 2 050 гривень.

Новгородківці дізналися з новин про те, що бійці потерпають від холоду. Тому було «запущено» виробництво «буржуйок», які виготовляють зі старих газових балонів волонтери Юрій Гук, Сергій Олійник та Іван Здір.

Удосконалений дизайн винаходу, з яким можна і грітися, і готувати їжу, вже проінспектував голова райдержадміністрації Андрій Кочерга. Перша «буржуйка» відправиться в АТО вже цього тижня, повідомляє кореспондент Першої електронної.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар