Важливо

Учні Гаївської школи відправили солдатам листи та малюнки

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Школярі Гаївської школи Кіровоградського району, долучившись до Всеукраїнської акції «Україна єдина”, продовжують підтримувати українських солдатів, які перебувають у зоні антитерористичної операції на Сході країни.

Листи та малюнки, символічні вироби з бісеру і стрічок, які підготували школярі, вони передали колишньому учневі Гаївської школи Максиму Лазарю, який відтепер захищає рідну країну від ворога.

Сестра Максима Софія написала хлопцю такого листа: «Дорогий, солдате! Пишу тобі листа, щоб підтримати тебе у героїчній справі, ти захищаєш нашу рідну Україну, незалежність і спокій рідного народу. Я бажаю усім Вам залишатися здоровими, сили волі та повернутися живими. Ми чекаємо на вас дуже сильно», – написала дівчинка брату.

Ще одна школяра в своєму листі просила повернутися солдатів живими та здоровими: «Привіт, любий солдате! Пише тобі маленька дівчинка. Мене звуть Наталія, я вчусь у 4 класі, мені 9 років. Солдате, я дуже тобі вдячна за те, що ти захищаєш мою рідну Батьківщину, мій спокій. Я вдячна за твою мужність та хоробрість. Хочу подякувати і побажати скорішого повернення додому. Миру всій Україні», – звернулася в листі до захисників школярка Наталія Каніщева.

І школярі, і вся громада села Гаївка вже не вперше проводить благодійні акції на підтримку українських воїнів. Нещодавно гаївці збирали для солдатів продукти харчування, медикаменти. Назбирали скільки всього необхідного, що виникло питання з транспортуванням. Тоді на допомогу прийшов народний депутат України Станіслав Березкін, який допоміг із доставкою продуктів та речей для солдатів в зону АТО.

Наталя Чайка.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар