Важливо

Березова Балка запросила народного депутата на храмове свято (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Мешканці мальовничого села Березова Балка, що за 12 км від Вільшанки, відзначили храмове свято, на яке запросили й народного депутата України Станіслава Березкіна.

Як розповів Першій електронній сільський голова Ігор Іванов, колись у селі була прекрасна церква Покрови (1794 року спорудження). Якби її не зруйнували, то їй цього року виповнилося б 220!

До речі, за переказами церква була зведена козаками, які і село заснували. Це сталося приблизно після російсько-турецької війни (1768-1774 рр.).

«Дуже приємно, що у Березовій Балці, заснованій козаками в далекому 18 столітті, сьогодні як брати живуть разом люди різних національностей, – зазначив Станіслав Березкін. – Я знаю, що тут колись був храм Покрови Пресвятої Богородиці – один з найдревніших на Кіровоградщині. За останні 600 років Покрова була одним з найбільших свят українського козацтва. Цього ж року ми зустрічаємо Покрову в особливих умовах: у країні йде війна. Що сьогодні хвилює людей найбільше? Долі своїх синів, батьків, чоловіків, братів. 1,5 тисячі наших хлопців знаходяться в зоні АТО, серед них багато і з Вільшанського району. І я хочу сказати, що волонтери з вашого одні з найактивніших у допомозі бійцям. Ми твердо знаємо, що відстоїмо свою Україну і свою Свободу. Ми віримо, що окупанта НЕ буде на кіровоградській землі». – наголосив народний депутат.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар